Zaměření a konzultace zdarma Členové cechu obkladačů 5* hodnocení na Nejřemeslníci.cz Velký partner Senesi - Brno

Společnost

Koupelny Horáček, s.r.o. je společnost založená v roce 2009 s mnohaletou zkušeností na trhu stavebních prací. Proto se naše společnost opírá o rozsáhlé, léty prověřené zkušenosti, a přímo navazuje na dlouhodobou tradici v oblasti pokládky obkladů a dlažeb včetně velkoformátové, mozaiky všech druhů i velikostí a to jak v interiéru, tak v exteriéru.

Historie firmy

Společníci Martin a Marek Horáčkovi působí ve stavebnictví od roku 1999. Rozsáhlou praxi při realizaci obkladačských prací bytových a nebytových prostor, které získávali nejen v České republice, ale i v zahraničí. Své znalosti neustále prohlubují a nové informace a inspirace aplikují ve své práci. Zodpovědný přístup ke klientům, soustavné využívání nejnovějších osvědčených pracovních postupů a technologií se zúročily také členstvím v Cechu obkladačů České republiky.

Hlavní činnost

Hlavní činností společnosti jsou obkladačské práce a rekonstrukce bytů a koupelen. Jedná se o rekonstrukce bytových jader, celkové rekonstrukce bytů a jiné samostatné rekonstrukce. Do spektra služeb patří také samostatné montáže obkladů a dlažeb. Společnost Koupelny Horáček, s.r.o. vlastní potřebné technické vybavení, dostatečné prostředky a kapacitu a díky tomu umí zabezpečit i stavby většího rozsahu.

Kvalita a spokojenost

Dnes, kdy se  hovoří o kvalitě a profesionalitě služeb, nezůstává společnost Koupelny Horáček s.r.o. jen u planých řečí. Marek a Martin Horáčkovi osobně dohlíží na každou zakázku a zpětně zjišťují spokojenost zákazníka s její realizací.

Členství a reference

Cech obkladačů

Cech obkladačů vznikl v roce 1996. Organizuje projekty a podporuje uvádění novinek na českém stavebním trhu. Působí jako profesní organizace pro všechny podnikatele působící v obkladačském oboru. Prohlédněte si náš zápis v cechu obkladačů.

Firma s dobrou pověstí

Svým zákazníkům poskytuje společnost Koupelny Horáček s.r.o. kompletní nabídku služeb od odborného poradenství a zhotovení návrhů, po realizaci zakázky.

Siko - maloobchodní realizace

Společnost SIKO KOUPELNY a.s. je v současnosti největší specializovanou sítí prodejen v oboru vybavení koupelen, působící ve 40 prodejnách po celé ČR. Pro SIKO KOUPELNY a.s. provádíme maloobchodní realizace.

Náš spokojený zákazník

Prioritou společnosti je spokojenost zákazníka. Vstřícné jednání a spolehlivost jsou samozřejmou součástí firemní kultury společnosti.

Těšíme se na spolupráci s vámi

Děkujeme všem, kdo se spolu s námi těší z dobře provedeného díla a také my se těšíme na další a novou spolupráci s Vámi.

Martin a Marek Horáčkovi