Zaměření a konzultace zdarma Členové cechu obkladačů 5* hodnocení na Nejřemeslníci.cz Velký partner Senesi - Brno

Velkoformátové obklady Kerlite

Kerlite je výsledkem velmi inovativního výrobního procesu, pocházejícího z vysoce výkonných a avantgardní technologií. Maximální rozměr produktu je 100x300 cm. Ale i také rozměry 100x100 , 100x400. Bezproblémová pokládka, jednoduché řezání dlažby.

Velká úspora času a peněz

Bez stěhování, bez prachu, hluku a nákladů na likvidaci stavebního odpadu, bez úprav dveří. KERLITE - výhody nelze vyjádřit v penězích.

Kerlite je nejnovější a naprosto progresivní formou keramických obkladů a dlažeb.

Klade se na staré podlahy a stěny obložené keramickými obklady a dlažbami, mramorem, kamenem či pálenými cihlami.

Nový povrch pro architekturu!

Představte si keramický obklad, kde se ve 3mm jeho tloušťky nachází veškeré výhody. Mluvíme o Kerlite. Všestranné a snadné použití, díky svým inovacím je možné Kerlite považovat za nejmodernější a nejkvalitnější materiál, který kdy spatřil světlo světa. Vyžadující pouze jednoduchou údržbu. Kerlite se vyznačuje lehkostí materiálu, jednoduchou manipulací a pokládkou. Toto dělá s Kerlite ideálního pomocníka při přestavbě bytu či domu. Kerlite oplývá velkou barevnou škálou a velkou šíří formátů, kde můžeme používat formátu až 100x300 cm.

Kerlite je mrazuvzdorný a díky svému materiálovému složení dokonale čistitelný. Graffiti už není problémem pro Váš dům. Materiál Kerlite neabsorbuje nikdy kapalinu ani zápach. Prachu a nečistoty ho zbavíte jednoduše omytím teplou vodou.

Potřebujete materiál do hygienických prostor? Do nemocnic, lékáren, gastro provozů, kde je zásadní otázkou udržitelnost hygieny? Je tady Kerlite.Kerlite, ale není pouze technickou dokonalostí. Kerlite dobývá celý nový svět, díky svému vzhledu, variabilnosti a možnosti použití.

Renovace bez demolice

Kerlite učinil další krok vpřed a vytvořil Kerlite Plus, řešení které jste hledali při rekonstrukci podlah svého domova. Kerlite Plus může být položen přímo na původní podlahu ze dřeva, keramiky nebo jiného kompaktního materiálu. Na zadní straně každé dlaždice Kerlite Plus najdete síťovinu, která dává tomuto materiálu vyšší pevnost a pružnost. Kerlite Plus umožňuje renovovat váš domov bez prachu, hluku a nákladů na demolici. Není třeba upravovat dveře, šetří náklady na rekonstrukci. Kerlite Plus má skutečně výhody, které za peníze prostě nekoupíte.