Rekonstrukce bytu Brno

Rekonstrukce bytu v Brně
Zařídíme kompletní rekonstrukci bytu, rodinného domu, půdní vestavby nebo jakéhokoliv komerčního i nekomerčního prostoru a pomůžeme Vám tak vytvořit prostor Vašich snů. Dle zadaných přání a požadavků zpracujeme návrh a po odsouhlasení klientem provedeme následnou realizaci interiéru. V našich návrzích klademe důraz nejen na vizuální stránku, ale také na celkovou funkčnost výsledného prostoru.Rekostrukce bytů provádíme v Brně a blízkém okolí.

V rámci návrhu a realizace rekonstrukce bytu

  • Vyměříme prostor určený k rekonstrukci, zmapujeme veškeré rozvody (elektroinstalaci, odpady, vodoinstalace, topení)
  • Na základě Vašich požadavků, cenového stropu a našich zkušeností poradíme a zkonzultujeme s Vámi průběh celé rekonstrukce, výběr materiálů a prvků
  • Před započetím stavby je potřeba vyřídit stavební povolení (pokud budeme zasahovat do dispozičního řešení stavby nebo budeme provádět jakékoliv větší stavební zásahy)
  • V případě drobných úprav  bytu postačí ohlášení stavby na příslušném úřadě
  • Během samotné rekonstrukce bytu postupujeme dle předem dohodnutého harmonogramu a každé odchýlení od plánu konzultujeme se zákazníkem
  • Po dokončení rekonstrukce bytu zařídíme veškerý úklid a interiér předáváme s veškerou dokumentací (revize, atesty, záruční listy atd.)

Navštivte naši kancelář v Brně, rádi Vám poradíme

Neradi ztrácíte čas? Nemůžete se rozhodnout pro vhodnou variantu renovace vašeho interiéru? Nebaví vás objíždět dokola všemožné vzorkové prodejny? Přijeďte rovnou k nám a v pohodlí naší provozovny vám poradíme s výběrem a ucelíme vaši představu.

Konzultace zdarma